CookieReport Spustit kontrolu
Encyklopedie cookies

li_feed_xray

li_feed_xray je analytická cookie služby LinkedIn. Platnost: do konce relace. Bez souhlasu návštěvníka se nesmí nastavit.

Co li_feed_xray dělá

Slouží k zobrazení nových položek v vývojářské možnosti 'Feed X-ray'.

Kdy je li_feed_xray chyba

Záleží na tom, kdy se objeví. Test web projde třikrát a ukáže, ve které fázi cookie vzniká.

Fáze 01 Před souhlasem Chyba Pokud se li_feed_xray objeví hned po načtení stránky, kód služby LinkedIn se spouští bez souhlasu.
Fáze 02 Po odmítnutí Chyba Po kliknutí na Odmítnout všechny se li_feed_xray nesmí vytvořit ani obnovit.
Fáze 03 Po souhlasu V pořádku Když návštěvník souhlasí s analytickými cookies, je li_feed_xray na místě.

Jak li_feed_xray dostat pod kontrolu

Cookie přestane vznikat před souhlasem i po odmítnutí, jakmile se kód služby LinkedIn začne spouštět až po souhlasu návštěvníka. Obvykle se to nastavuje v cookie liště nebo v Google Tag Manageru.

Související cookies

Test zdarma

Je to v pořádku i na vašem webu?

Zadejte adresu a za minutu uvidíte, co web ukládá před souhlasem, po odmítnutí i po souhlasu.

Časté otázky

Je li_feed_xray nezbytná cookie?

Ne. Patří mezi analytické cookies, web bez ní funguje normálně a potřebuje souhlas návštěvníka.

Jak dlouho li_feed_xray vydrží?

Do konce relace. Prohlížeč ji smaže, když ho návštěvník zavře.

Stačí li_feed_xray smazat z prohlížeče?

Ne. Při další návštěvě ji web vytvoří znovu. Řešením je, aby se kód služby LinkedIn spouštěl až po souhlasu.

Zdroj: katalog cookies Cookies správně (část údajů z Open Cookie Database, Apache-2.0) a vlastní testy CookieReport.